• Cebeci Mh. Çanakkale Şehitleri Cd. No:106/a Sultangazi/İstanbul
  • 0 (212) 668-1848
Sık Sorulan Sorular
İgdaş aboneliğini Yapıyor Musunuz ?
İgdaş Proje Onay ve Gaz açma süreci Ne kadar Sürer ?

Firmamız işi yaptıktan sonra ya da öncesinde igdaş'a yapacağınız abonelikten sonra proje onay ve gaz açma süreci başlar. Proje onay süresi ortalama 2 gün sürmektedir. Proje onayından sonra igdaş'dan Doğalgaz sayacı alınacaktır. sayaç alımı yapıldıktan sonra igdaş tarafından verilecek randevu sonucunda gaz açma işlemi yapılacaktır. Ortalama proje onay ve gaz açma süreci +- 10 Gündür.

Abonelik Yaptım Gazım Açılır M?

Hayır gazınız sadece abonelik yaparak açılmaz. Abonelik ve Kullanım Sözleşmesi yapmanız gerekmektedir. Dilerseniz Abonelik ve sözleşmeyi bir arada yapabilirsiniz. Siz abonelik ve sözleşmenizi bir arada yaparsanız işleyiş daha hızlı olur. Kullanım sözleşmesi proje onayından sonra yapılan bir işlemdir. Sözleşme yapılmadan gaz açılışı yapılmaz!

Sözleşmeyi yaptım gazım ne zaman açılır?

Gaz açım işlemi igdaş tarafından verilen randevu tarihinde açılır. Biz firma olarak hiç bir zaman sizin mağduriyetinizi istemeyiz. Randevu igdaş'ın verdiği tarihe alınır ve o tarihte gaz açılır.

İgdaş'da Tanıdığım var

Evet bizlerinde igdaş'ta tanıdıkları var lakin her tanıdığımızdan torpil isteme hakkımız yok. Diğer müşteriler nasıl bekliyorsa sizde bekleyeceksiniz. Sizin randeu aldığınız tarihte programımız varsa ve sizin gaz açılışınıza yetişemezsek yenilecek olan ceza tarafınıza fatura edilecektir.